عزیز دل آبجی سلام

خوبی؟؟؟؟چکار میکنی؟؟؟همه چی رو به راهه؟؟؟؟

ماه آینده ۱۲سال رفاقتمون تکمیل میشه بعد وارد ۱۳سال میشه

خوشحالی من حد نداره فقط دلتنگم آبجی.فکر میکنم از اول که چشام رو به دنیا باز کردم کنارم بودی،دست هامون تو دست هم و پیش به جلو،همیشه مرهم زخم هم بودیم و همیشه به یاد هم

چند ماهه از هم بی خبریم.خیلی سختِ داخل یک شهر باشیم اما نتونی همو ببینیم

چند هفته است خاطراتمان دوره میکنم و عکس هامون نگاه میکنم.

اولین بار که دیدمت یادم نیست حتی یادم نمیاد چی گفتی اما یادمه دست همو محکم گرفتیم و من بخاطر تو آمدم آخر کلاس نشستمیادمه هر کس اذیتم میکرد جلوش میایستادی و اخم‌میکردی.یادمه همیشه وقتی دستم زخم‌میشد تو جای من اشک میریختی !!!یادته خوردی زمین و من جای تو گریه کردم و همه میخندیدند بهمون؟؟؟؟!

عزیز دل آبجی یادته همیشه جای‌من حرف میزدی و من جای تو؟!!!یادته اولین بار آمدن خونه شما،رفتیم داخل اتاق و تا آخرین لحظه که حرف میزدیم ایستادم و این شد عادت ما!!!!!یادته هر جا گربه میدید جیغ میزدی و من با یک لبخند میرفتم سمتش تا از ما فاصله بگیره؟؟!یادته با نگین بحث کردی بعد واسه عذر خواهی از من نامه نوشتی زنگ ادبیات!!یادته اردو مشهد همراه من خرید نمیامدی می گفتی سخت پستد؟؟؟!!یادته کلاس اول که سرم ضربه خورد و فکر میکردم خون میبینم اینقدر گریه کردم تا از هوش رفتم از اون روز بهم می گفتی توهمی خودم!!!یادته سال دوم مسابقه گذاشتیم من آوردم زمین و بینی ام شکست تو تا اخر روز گریه کردی(مراسم ۲۲بهمن بود)یک دنیا خاطره دارم نمیدونم کدوم بنویسمهر چ باشه ۱۲سال زندگیه!!!

خیلی دل تنگتمکجایی پس؟؟؟خجالت می کشم زنگ بزنم!!!هر چی باشه من خجالتی ام

یادمه هر جا ناراحت بودی نفر اول یادت میآمد من بودم،سرت می گذاشتی روی شانه ام و از زمین و زمان گله میکردی اما من همیشه‌سرم می گذاشتم روی زانوهای خودم و هیچی نمی گفتماما حالا دلم از دنیا گرفته تا کی و کجا فاصله؟؟؟؟؟دلم میخواد یک بار فقط یک بار سرم بذارم روی شانه ات.آبجی دلم واست تنگ شده،بفهمفقط چک نکن پروفایل و استوری هام و بلاگ.بیا   حالم چک کن .ببین آبجی حالش خوب نیست،ببین دیگه طاقت این دوری نداره.

حال رفیقت هم خوبه سرما خورده نمیای بریم عیادتش؟؟؟؟نمیدونی چقدر سالمندان بدون تو دلگیر تر از همیشه اسآبجی اول فروردین پارسال با هم بودیم امسال چی میشه؟؟؟؟میای باز با هم باشیم؟؟؟بریم گردش؟؟سفر؟؟؟؟دلت میاد تنهام بذاری تو این حال؟؟؟

یادته زنگ ورزش گریه میکردی بعد من گریه ام گرفت و تو هر کار کردی آروم نشدم نذار به اونجا برسم!!!منتظرتم عزیز دل آبجی

یک دنیا حرف دارم خواهری

دوستدار تو الف

مشخصات

آخرین جستجو ها