تمداران به جنگ نمی روند.تعدادشان کم است و طول عمرهایی بلند دارند!

و سرباز ها، سربازها داستان های کوتاه و غم انگیزند.

و من طرفدار کسی ام که خواهان صلحِ.

من درباره خودم حرف میزنممن از هیاهوی دنیای اطرافم به جایی پناه میبرم که آروم باشهبرای همین یک وبلاگ ساختم تا با دنیای خودم همراه شم.اما حالا حتی اینجا هم آرامش نیست.فضا متشنج جنگ خیلی آزار دهنده اسمن نمیدونم چند نفر تا حالا زمانی که در مرز کشور درگیری رخ داده دیدن از نزدیک و بعد تا مدت طولانی حالشون بد بوده اما من دیده ام افرادی که برای امنیت ما آدم های که راست راست راه میرسم و حرف از انتقام میزنیم رفتنجسد های که داخل خون خودشونوای و ای وای از ماکاش یاد بگیریم صلح معنی کنیمآرامش به ارمغان بیاریماز تفاوت افکارم نمیترسم در این زمین و زمان چون میدونم دنیای من دنیای آرامشدنیای من فارغ از جنگ و انتقام.باشه شما انتقام بگیریدانتقام سخت.اما به یاد داشته باشید افرادی هستن که تحمل جنگ ندارن.اینجا حرف از ت کشور ها نیستفقط به یاد داشته باشیم حواسمون به اطرافمون هم باشهتا چند روز پیش دغدغه ام کمبود دارویی بود که دائم درباره اش خبر میگرفتم.الان میترسم موبایلم بردارم که فضایی ساختن که حالم بد میکنهکمی مهربان تر رفتار کنیم.خبر از پسر بچه ای سه ساله که داره درد میکشه وداروش نیستدردناکِ دیدن اشک هاشدردناک تر دیدن مردمیِ حرف از انتقام میزنن و میگن به جهان ظلم شد اما نمیبینن این بچه همین نزدیکی ها داره جون میدهبیدار شیم 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها